INGYENES SPORTEDZŐ (A SPORTÁG MEGJELÖLÉSÉVEL) – SPORTSZERVEZŐ képzés

INGYENES SPORTEDZŐ (A SPORTÁG MEGJELÖLÉSÉVEL) – SPORTSZERVEZŐ
FELNŐTTOKTATÁS – ESTI TAGOZAT

A sportedző – sportszervező szakember sportág-specifikusan, célirányosan tervezi, szervezi és irányítja a sportolók, csapatok rövid-, közép- és hosszú távú felkészítését és versenyeztetését.
Megtanítja a sportág technikai, taktikai és játékrendszer-ismereteit, játék- és versenyszabályait. Értékeli a sportolók edzéseken és a versenyeken nyújtott teljesítményét, a korszerű pedagógiai és edzéselvek, edzésmódszerek figyelembevételével fejleszti teljesítőképességüket és teljesítő-készségüket. Edzőmérkőzéseket és -versenyeket, illetve edzőtáborokat, egyéb sportrendezvényeket szervez.
Rekreációs szakemberként részt vesz az amatőr sportolók foglalkozásai, versenyei szervezésében, irányításában. Tanácsaival segíti az egészséges életmódra törekvők táplálkozásának, sportolási programjának összeállítását.
Vezetési, szervezési és pénzügyi tanulmányaira alapozva részt vesz sportklubok, szakosztályok munkájában, irányításában. Sporthoz és rekreációhoz kapcsolódó rendezvényeket szervez.

Miért érdemes a GYSZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskoláját választani a képzés elvégzésére?
- tapasztalt és képzett tanáraink a Sportedző - sportszervező szakma legfontosabb elméleti és gyakorlati tudását adják át, segítenek a komplex vizsgára történő felkészülésben;
- rugalmas képzés és elektronikusan is biztosítunk tananyagot;

Amennyiben a szakszövetség a munkakör betöltését nem köti egyéb feltételekhez, úgy a szakképesítés a megjelölt sportágban edzői, oktatói munkakör betöltésére jogosít a 157/2004. (V. 18.) Korm. rendelet alapján.

A sportedző (a sportág megjelölésével) – sportszervező szakképesítés főbb adatai:
Tervezett kezdés: 2020. szeptember
A képzés időtartama: 1,5 év
Helyszín: 9025 Győr, Cinka Panna út 2. - GYSZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Tanítási munkarend: heti két-három alkalommal 15.00 -19:30 –ig (rugalmasan igazodva a jelentkezők munkaidejéhez)
Felvételi követelmény: Érettségi vizsga
A szakma azonosító száma: 5 1014 20 02
Ágazati alapoktatás megnevezése: Sport ágazati alapoktatás

Várjuk jelentkezését az iskola honlapján elektronikusan (https://bercsenyi.eu/), vagy személyesen!
Ügyintéző: Lenzsér Levente felnőttoktatásért felelős tanár (titkarsag@bercsenyi.eu, 96/529-522)

Németh Zsolt

Török Vacsora Est - Sieger Gasztroélmény 2024. április 26. 18:00 - 22:00